![Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=600х80 мм [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568495160_strubtsina-kovana-z.jpg)
Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=600х80 мм [10/20]
788 ₴
- В наличии
- Код: YT-6406
- +380 (73) 606-74-38
Струбцина кована F-подібний 600 Х 80 мм YATO YT-6406 (Польща)
Струбцина столярна YATO призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів. Виготовлена зі сталі. Має пластикову ручку і гвинт з трапецеїдальної різьбленням.
Технічні характеристики YT-6406
| Виробник | YATO |
| Тип струбцини | F-подібна |
| Губки | змінні |
| Ширина затиску, мм | 600 |
| Глибина затиску, мм | 80 |
| Матеріал | сталь |
| Вага, кг | 0.95 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.95 кг |
| Выступ | 80 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 600 мм |
- Цена: 788 ₴

