Карданний шарнір YATO : M= 3/4"(19 мм), L= 106 мм
Технічні характеристики YT-1352
| Виробник | Yato |
| Матеріал | CrV 50BV30 |
| Довжина, мм | 106 |
| Розмір тримача інструменту | 3/4" |
| Зовнішній діаметр шапки, мм | 40 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | кардан |
| Омедненный инструмент | Да |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 542 ₴

![Карданний шарнір YATO : M= 3/4"(19 мм), L= 106 мм [12/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568519244_kardannij-sharnir-yato.jpg)
