![Набір головок торцевих VOREL : квадрат 1/4", М4-13 мм з тріщаткою [16 Од.] [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568518235_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих VOREL : квадрат 1/4", М4-13 мм з тріщаткою [16 Од.] [20]
258 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 58160
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір насадок торцевих із тріскачками застосовується для професійної роботи з нарізними з'єднаннями (46 од.) Хром-ванадий.
| Склад набору: |
1/4" трещотка с реверсом на (72 зубці); 1/4'' головки (14 шт.): 4, 4.5, 5, 5.5, 6-14 мм; гнучка ручка 150 мм; вороток 100 мм; подовжувачі 50 і 100 мм; 1/4" викруткова ручка 150 мм; 1/4" адаптер квадрат-шестигранник; шестигранні ключі: 1.27, 1.5, 2, 2.5 мм; карданний шарнір; насадки 21 шт. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 16 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 258 ₴

