![Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 9 мм, L= 310 мм [10/10/40] (DW), фото 1](https://images.prom.ua/4568516781_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 9 мм, L= 310 мм [10/10/40] (DW)
76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1572
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торцевий ключ (тип Т) YATO, M=9 мм, L1 = 310 мм, L2 = 200 мм [10/10/40]
YATO YT-1572- Торцевий ключ
Торцевий ключ призначений для закручування деталей, розташованих у важкодоступних або специфічних місцях, коли застосування інших типів ключів неможливо, наприклад, у заглибленнях, широко застосовується для кріплення коліс автомобілів.
Т-подібний торцевий ключ
Розмір — 9 мм
Діаметр — 10 мм
Ширина — 200 мм
Довжина — 310 мм
У СВЯЗІ С РЕГУЛЯРНИМ ЗМЕННИКОМ КУРСА ГРІВНИ ДО ОСНОВНИХ ВАЛАТИ КОННІЧНУ РЗНИЧУ ЦІНУ ПРОСЯБА ВТОЧНЯ У МЕНЕДЖerУ
| Символ | YT-1572 |
|---|---|
| EAN | 5906083915727 |
| Марк | Yato |
| Jednostka | SZT |
| Waga brutto (kg) | 0.3500 |
| Master Carton MC | 40 |
| Inner Box IB | 10 |
| Pal | 1080 |
| Rozmiar nasadki [mm] | 9 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Матеріал | CrV6140 |
| Ilość elementów [szt.] | 1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 9 мм |
| Размер min | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 76 ₴

