![Шуруповерт-дриль безщітков. акумул. Li-Ion YATO: U= 18В, крутн.мом.- 42 Нм, 2АГод, патрон Ø≤13мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568515798_shurupovert-dril-bezschitkov-akumul.jpg)
Шуруповерт-дриль безщітков. акумул. Li-Ion YATO: U= 18В, крутн.мом.- 42 Нм, 2АГод, патрон Ø≤13мм [4]
5 518 ₴
- В наличии
- Код: YT-82794
- +380 (73) 606-74-38
Потужний акумуляторний дриль-шурупокрут YATO YT-82794 з безщітковим двигуном, який генерує високу швидкість обертання валу. Ідеально підходить для свердління металу та дерева, і закручування гвинтів. Завдяки потужному акумулятору його можна використовувати для послідовного встановлення довгих гвинтів каркаса та свердлити у твердому металі. Короткий корпус інструмента полегшує тиск матеріалу та перпендикулярне свердління.
- Крутний момент: 42 Нм.
- Частота обертання на холостому ходу I швидкість: від 0 до 600 оборотів в хвилину.
- Частота обертання на холостому ходу II швидкість: від 0 до 2000 оборотів в хвилину.
- Діаметр патрона: до 13 мм.
- Тип акумулятора: Літій-іонний (Li-Ion).
- Напруга: 18 В.
- Ємність акумулятора: 2 Аг.
- Час зарядки: до 60 хвилин.
Особливості:
- Безщітковий двиун.
- Двошвидкісний сталевий механізм.
- Точне управління швидкістю в перемикачі (потенціометрі).
- Надійний і довговічний Бесщеточний двигун - немає зносу робочого колеса, викликаного тертям щіток.
- Світлодіодна лампа, яка висвітлює робоче місце.
- Гальмо шпинделя для легкої заміни свердла.
- Функція швидкої зупинки.
- Металевий корпус редуктора (твердість зубів: 53-56 HRC).
- Міцний, гумовий корпус, посилений скловолокном поліамід.
- Ергономічна ручка, металевий затиск для ременя.
- 4-х ступінчастий індикатор заряду батареї.
- Захист акумулятора від перегріву.
- Продаємо запасні батареї з ємністю 2 Аг (YT-82842), 3 Аг (YT-82 843) і 4 Аг (YT-82844).
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 42 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 5 518 ₴

