![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 10 мм, L= 160 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568489202_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та шарніром : CrV, М= 10 мм, L= 160 мм [10/50/100]
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1676
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комбінований ключ з тріскачкою та шарніром YATO YT-1676 10 мм.
- Ключ комбінований Yato виготовлений із високоякісної хром-ванадієвої сталі.
- Спеціальне покриття забезпечує захист від корозії.
- Надійний та довговічний шарнірний механізм.
- Надійність та тривалий термін служби.
- Професійний інструмент.
Параметри:
- Матеріал: CrV 6140.
- Застосування: для автомайстерень та сервісів.
- Чистота поверхні: хромований, полірований, індукційне загартування.
- Твердість: 42-49 HRc.
- Кількість зубів тріскачки: 72.
- Розміри: 10 мм.
- Оздоблення передньої бабки: полірований.
- Загальна довжина: 160 мм.
- Тип накидного ключа: дванадцятикутний.
- Ширина плоского ключа: 22,8 мм.
- Ширина ключа: 23,2 мм.
- Товщина плоского ключа: 6,3 мм.
- Товщина ключа: 7,8 мм.
- Тріска: так.
- Шарнір: так.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 247 ₴

