![Ключ ріжково - накидний VOREL, Cr-V, М 7 мм [20/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568495856_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, Cr-V, М 7 мм [20/400]
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 51672
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний використовується інструмент у побуті, на виробництві, у сервісних центрах.Гладка поверхня ключа дає можливість працювати з ним швидко та зручно, виробляти будь-які маніпуляції максимально швидко. Він універсальний, оскільки має два різні типи головок. Інструмент вміщує в собі накидний і ріжковий ключ діаметром 6 мм. Виготовлений ключ із ванадію та хрому, зверху покритий сатином, тому він стійкий до зношування та корозії, довго слугуватиме, не деформується під тиском.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Виробник (фірма): MIOL
- Країна виробника: Китай
- Вага: 0,037
- Тип: ключі
- Діаметр: 7мм
- матеріал (основа) : сталь
- форма ключа: пряма
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 7 мм |
| Размер min | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.037 кг |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴

