
Диск відрізний по металу і нержав. сталі тм "NORTON VULCAN"; Ø= 125х22,2 мм, t= 2.0 мм
78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 70V110
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Діаметр кола: 125 мм
Товщина кола: 2 мм
Діаметр отвору: 22.2 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь, Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 78 ₴

