![Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 12.5 мм, l= 151/101 мм [50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568509447_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 12.5 мм, l= 151/101 мм [50/100]
385 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44667
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 12.5 мм, l= 151/101 мм [50/100]
Свердла з агресивною геометрії леза. Завдяки титановим покриттям нітридом він ефективно розсіює тепло і не деформується при роботі з твердою сталлю.
Кут різання 135 ° дозволяє свердлити навіть без попереднього використання пуансона. Виготовлений у відповідності з DIN 338 для професійного використання в промисловості.
Свердло з циліндричним хвостовиком, призначене для стандартних самозажимных патронів і власників ключів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12.5 мм |
| Длина рабочей части | 101 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 151 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴

