
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=6.5мм, HEX-1/4",l=101/63мм,для нержав.,конструкт.,легов.сталі(DW)
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44873
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=6.5мм, HEX-1/4", l=101/63мм, для нержав., конструкт., легов.сталі
Тип: Спіральна. Матеріал: Сталь. Маркування свердла: HSS 6542. Діаметр свердла, мм: 6,5. Призначення: Метал. Тип хвостовика: HEX (шестигранник). Довжина, мм: 101. Довжина робочої частини, мм: 63. Кількість, шт: 1. Кут заточування, градуси: 135. Упаковка: Блістер, кольоровий картон. Країна бренду: Польща. Артикул виробника: YT-44873.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 6.5 мм |
| Длина рабочей части | 63 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 101 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

