
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 3/8", М= 19 мм, L= 45/28 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
412 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-21019
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торц. діелектр. 6-гранна YATO : квадрат 3/8", М= 19 мм, L= 45/28 мм,VDE корпус до 1000V (DW)
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/8" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 412 ₴

