![Стіл для майстерні VOREL металевий 1160х 600х 830 мм, t=0.8-1 мм, стільниця 116х60х2 см [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568505452_stil-dlya-majsterni.jpg)
Стіл для майстерні VOREL металевий 1160х 600х 830 мм, t=0.8-1 мм, стільниця 116х60х2 см [1]
15 568 ₴
- В наличии
- Код: 58450
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл для майстерні VOREL : 1160 х 600 х 830 мм, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм, стільниця 116х60х2 см
Він дозволяє створити зручне робоче місце та безпечно зберігати інструменти.
з листового металу з порошковим покриттям завтовшки 0,8-1 мм.
міцна, надійна конструкція
двері, що замикаються, посилені спеціальним профілем
для самостійного складання
фанерний верх 1160 х 600 х 20 мм
розміри: 1160 х 600 х 830 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Материал столешницы | Фанера |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип верстака | Однотумбовый |
| Тип оборудования | Стол верстачный |
| Тип опор | Ножки |
| Общие параметры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 1160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 568 ₴

