![Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 14 мм, L= 76 мм [12/60/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568504501_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 14 мм, L= 76 мм [12/60/120]
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1227
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
-
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 14 мм, L= 76 мм
-
Користувальницькі характеристики
-
АртикулYT-1227
-
Видподовжена (глибока)
-
Гарантія, міс0
-
Довжина головки76 мм
-
Додатковохромоване покриття
-
Кількість предметів1 шт
-
Матеріалсталь (хром-ванадієва)
-
МодельYT-1227
-
Призначеннязагальне (для робіт з усіма видами кріплення)
-
Робочий профіль головкишестигранник
-
Розмір приєднуючого квадрата/шестигранника1/2"
-
Розмірністьметрична
-
Розміри торцевих головок, мм14
-
Країна виробництваКитай
-
Типодна головка
-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 89 ₴

