![Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 8 мм, l= 100/45 мм, HEX-1/4" [50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568504496_sverdlo-universalne-yato.jpg)
Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 8 мм, l= 100/45 мм, HEX-1/4" [50/200]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44785
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло універсальне YG6X 8 x 100/45 мм HEX-1/4" Yato YT-44785
Опис:
Універсальне свердло, яке завдяки спеціальній спіральній конструкції дає змогу свердлити практично всі матеріали — метал, бетон, алюміній, кераміка, дерево та пластик.
• лезо з карбіду вольфраму YG6X з твердістю 89-91 HRC
• корпус свердла з твердістю 42-45 HRC
• спіральна геометрія прискорює витягання виходу
• ефективний, довговічний і стійкий до пошкоджень і затуплення
• шестигранний тримач HEX 1/4" (6,3 мм) забезпечує фіксацію для акумуляторних викруток і ударних гайковертів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина рабочей части | 45 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴

