![Набір головок торцевих з насадками Spline YATO : квадрат 1/2", M6-17. 12 Шт. [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568503554_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих з насадками Spline YATO : квадрат 1/2", M6-17. 12 Шт. [10]
2 018 ₴
- В наличии
- Код: YT-7753
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір торцевих головок Spline YATO YT-7753 12шт - професійний ручний інструмент, необхідний для роботи вдома, на СТО (автомайстерень, автосервісах) і на виробництві. Більшість інструментів виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі CrV. Набори інструментів YATO використовуються при виконанні різних видів робіт. Для зручності користування інструменти зібрані в пластиковий кейс.
- Кількість в наборі: 12:
- Головки біта Spline 1/2": M12, M17 (L=50 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M6 (L=70 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M7, M8 (L=100 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M8, M10 (L=120 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M6, M10, M12 (L=140 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M5 (L=180 mm).
- Головки біта Spline 1/2": M6 (L=250 mm).
- Довжина: 50-100 мм.
- Матеріал: CrV6150.
- Вага: 2 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 12 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 2 018 ₴

