
Диск відрізний алмазний по гресу,кераміці "TURBO" YATO Ø=125x1.3x10x22.2мм,в мокрому і сухому режимі
330 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-59982
- +380 (73) 606-74-38
Диск відрізний алмазний по гресу,кераміці "TURBO" YATO Ø=125x1.3x10x22.2мм,в мокрому і сухому режимі
Шліфувальні, зачисні і відрізні круги для кутових шліфувальних машин застосовуються столярами, слюсарями та фахівцями широкого профілю. Дані матеріали дозволяють повноцінно обробляти матеріал як на початкових етапах, так і на фінальних. В залежності від типу диска з'являється можливість швидко і точно відрізати погонний або листовий матеріал з металу, дерева, пластика і так далі; брутальна зачистка прибере задирки, старе лакофарбове покриття; фінішна обробка шліфувальними кругами різної зернистості дозволить довести форму і поверхню деталі до ідеального стану. Також видаткові кола для УШМ можна використовувати в прямій шліфувальній машинці або дриля. Для цього вам знадобитися спеціальних адаптер-перехідник, який ви також можете придбати в нашому інтернет-магазині.
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
ПризначенняВідрізний
-
Обробка матеріалуШтучний камінь, Камінь, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Цегла
-
Матеріал колаАлмаз
-
Діаметр зовнішній125 мм
-
Діаметр внутрішній22.2 мм
-
Товщина1.3 мм
-
Вид обробкиЧистий рез
-
Кількість в упаковці1 шт.
-
СтанНовий
-
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамическая плитка, Керамика, Плитка |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.3 мм |
- Цена: 330 ₴

