![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 30 мм, L= 90 мм [7/28], фото 1](https://images.prom.ua/4568502705_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 30 мм, L= 90 мм [7/28]
769 ₴
- В наличии
- Код: YT-1130
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Довга ударна насадка 3/4" 30 мм YATO YT-1130 призначена для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань. Застосовується в автослюсарних майстернях, станціях технічного обслуговування та на виробництві. Виготовлена із високоякісної хром-молібденової сталі. Хромоване покриття захищає інструменти від корозії. Професійно спроектована форма забезпечує точне та надійне захоплення болтів. Підходять для використання з ручним інструментом, не підходять для електро- та пневмоінструменту.
Параметри:
- Матеріал: CrMo SCM-440.
- Тип: ударний.
- Розмір тримача інструменту: 3/4 дюйма (19,0 мм).
- Тип кришки: шестигранник, довгий.
- Розмір насадки: 30 мм.
- Довжина: 90 мм.
- Зовнішній діаметр кришки: 46 мм.
- Діаметр розетки з викруткою: 44 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 30 мм |
| Размер min | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 769 ₴

