![Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø26-28мм, L=75/150мм, до нержав. і конструкц.сталі, 2 шт [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568500969_nabir-sverdl-po.jpg)
Набір свердл по металу YATO: HSS 4241, Ø26-28мм, L=75/150мм, до нержав. і конструкц.сталі, 2 шт [10]
542 ₴
- В наличии
- Код: YT-44627
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір свердел по металу YATO YT-44627. Призначений для професійного використання: свердління високоякісної нержавіючої сталі, конструкційної і холоднокатаної сталі.
- Сталь HSS 4241 забезпечує в кілька разів вищу швидкість свердління і зберігає стійкість до пошкоджень і затуплення, зберігаючи геометрію свердел.
- Хрещатий відвал "split point" з кутом вістря 135° дозволяє свердлити без попередньої перфорації, забезпечуючи ідеальне центрування.
- Більш низький коефіцієнт тертя знижує налипання стружки і тирси на свердла.
- Загальна довжина: 150 мм.
- Робоча довжина: 75 мм.
- Ручка: 1/2 дюйма (в свердлах менше 12 мм відповідно).
- Розміри: 26, 28 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Тип | Сверло |
| В наборе | 2.8 мм, 2.6 мм, 26 мм, 28 мм |
| Общая длина | 150 мм |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Набор | Да |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |
Информация для заказа
- Цена: 542 ₴

