
Свердло по дереву YATO : Ø14 x 100/60 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
168 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33869
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ СПІРАЛЬНОГО СВЕРДЛА ПО ДЕРЕВУ YATO YT-33869
- Використовується для свердління м'якої та твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит
- Виготовлено з цілісного шматка сталі HSS 4241, що робить його міцним і довговічним
- Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла
- Конструкція спіралі дозволяє швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління
ХАРАКТЕРИСТИКИ СПІРАЛЬНОГО СВЕРДЛА ПО ДЕРЕВУ YATO YT-33869
- Діаметр – 14 мм
- Робоча довжина – 60 мм
- Загальна довжина – 100 мм
- Хвостовик – шестигранный HEX-1/4" (6.3 мм)
- Матеріал – сталь HSS 4241
- Робочий матеріал – дерево

Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу. Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Материал | Сталь |
| Основные | |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 100 мм |
| Тип | Сверло |
| Длина рабочей части | 60 мм |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 168 ₴

