
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 19 x 239 мм, HRC 40-45, Cr-V(DW)
207 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01881
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості:
Ергономічна звита форма полегшує роботу та забезпечує великий комфорт, особливо в разі сильно закручених гвинтів
Ручка, повернута на 90°, ідеально лягає в руку, передаючи більший тиск на ключ під час затягування гвинтів, з меншим навантаженням на користувача
Хроповик дає змогу швидше затягувати та послаблювати гвинти
Головка нахилена на 15°
Виготовлений з високої якісна сталь CrV, полірована поверхня
Твердість: 40-45 HRC
72 зуба.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 239 мм |
Информация для заказа
- Цена: 207 ₴

