
Перфоратор акумуляторний SDS+ YAT : Li-Ion 18В, 3Агод, J=2 Дж, Ø≤18мм (бетон) з заряд. пристроєм(DW)
6 897 ₴
- В наличии
- Код: YT-82770
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перфоратор акумуляторний SDS+ YAT : Li-Ion 18В, 3Агод, J=2 Дж, Ø≤18мм (бетон) з заряд. пристроєм [3]
Легкий і ергономічний перфоратор YATO SDS-plus з функцією кування. Завдяки малій вазі, короткому корпусу і довговічного акумулятора, він ідеально підходить для монтажу натяжних стель і серійного свердління в бетоні. Рекомендується для монтажників, електриків.
- 3 функції: свердління, пробивання отворів, кування.
- Висока продуктивність при одній зарядці батареї (60 отворів в бетоні для стандартних штекерів 6 x 40 мм).
- Швидкознімний тримач: SDS-plus.
- 4-х ступінчастий індикатор заряду батареї.
- Захист від перегріву акумуляторних елементів.
- Система 18 Вольт - робота від звичайної батареї, підходить для ряду пристроїв.
- Швидкість обертання: 0-1850 об/хв.
- Частота ходу: 0-4800 уд/хв.
- Енергія удару: 2 Дж.
- Напруга: 18 В.
Вміст:
- Ударний дриль SDS-plus, літій-іонний акумулятор 18 В 3 Аг, швидкий зарядний пристрій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 5.2 кг |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальная сила удара | 2 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1850 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4800 уд/мин |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 897 ₴

