![Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 260 /180 мм [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568493931_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 260 /180 мм [10/100]
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4176
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону YATO : SDS+, Ø= 12 x 260 /180 мм
Бур по бетону SDS-Plus 12х160/85мм код товару YT-4175
Бур по бетону SDS-Plus 12х260/180мм код товару YT-4176
Бур по бетону SDS-Plus 12х460/360мм код товару YT-4177
Бур по бетону SDS-Plus 12х600/490мм код товару YT-4178
Бур YATO застосовується для обробки каменю, цегли та бетону. Виконаний з хром-ванадієвої сталі. Наконечник виготовлений з карбіду DK-30. Призначений для перфораторів з кріпленням SDS-plus. Володіє високою стабільністю і забезпечує відмінну продуктивність в твердих матеріалах.
Особливості:
• Подвійна спіраль
• Тип хвостовика – SDS-plus
• Діаметр – 12 мм
• Робоча довжина – 85/180/360/490 мм
• Загальна довжина – 160/260/460/600 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Длина рабочей части | 180 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 129 ₴

