![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" M12, L= 55 мм [40/160], фото 1](https://images.prom.ua/4568494086_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" M12, L= 55 мм [40/160]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04344
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Тип інструментуТорцева голівка
-
Робочий профільSpline
-
Квадрат1/2"
-
Головка торцева з бітою Yato Spline 1/2" M12 YT-04344
Головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі марки CrV6150
Впрессована в головку біта виготовлена зі сталі AISI S2 з нікельованим покриттям
Продуманий і ергономічний дизайн
Надійність і тривалий термін служби
Простота і зручність використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 12 мм |
| Размер min | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴

