![Тріщатка YATO : квадрат 1/4", L= 145 мм, 72T, вигнута ручка [12/24/96], фото 1](https://images.prom.ua/4568492637_trischatka-yato-.jpg)
Тріщатка YATO : квадрат 1/4", L= 145 мм, 72T, вигнута ручка [12/24/96]
1 079 ₴
- В наличии
- Код: YT-0316
- +380 (73) 606-74-38
Трещітка 1/4 "з вигнутою ручкою YATO YT-0316 (Польща)
Тріскачка 1/4" з вигнутою ручкою YT-0316 призначена для слюсарно-монтажних робіт. Виготовлена з хром-ванадієвої сталі. Рукоятка з якісного пластика. Тріскачка зручна у використанні і є достатньо міцною для виконання великого обсягу робіт. Відповідає DIN 3122.
Опис YT-0316:
- Форма тріскачки - вигнута.
- Матеріал тріскачки - хром-ванадієва сталь.
- Матеріал рукоятки - пластик.
Технічні характеристикиУТ-0316
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 1/4" |
| Довжина, мм | 145 |
| Кількість зубців | 72 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 145 мм |
| Состояние | Новое |
| Размер присоединительных головок | 1/4" |
| Количество зубьев | 72 |
| Тип инструмента | трещотка (вороток с храповым механизмом) |
- Цена: 1 079 ₴

