![Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 10 мм, L= 50 мм [24/240/480], фото 1](https://images.prom.ua/4568491875_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/4", М= 10 мм, L= 50 мм [24/240/480]
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1421
- +380 (73) 606-74-38
Головка торцева подовжена 6-гранна, CrV, під квадрат 1/4" YATO М10 Х 50 мм
Покриття з хрому запобігає корозії і гарантує тривалий термін служби. Отвір садивного квадрата оснащене кульковими пазами - це забезпечує надійну фіксацію тріскачки або воротка. Шестигранна форма робочого профілю забезпечує велику площу контакту з головкою кріплення і рівномірно розподіляється по всій поверхні. Таким чином знижуючи ймовірність пошкодити грані, приклавши велике зусилля
- Розмір: 10 мм.
- Довжина: 50 мм
- Матеріал виготовлення: CrV50BV30
Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Дивіться інші наші лоти, багато все цікавого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 38 ₴

