![Домкрат гідравлічний стовбцевий YATO : 3 т, H= 194 - 374 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568491873_domkrat-gidravlichnij-stovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний стовбцевий YATO : 3 т, H= 194 - 374 мм [6]
1 126 ₴
- В наличии
- Код: YT-17001
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат YATO YT-17001 це гідравлічний інструмент, призначений для підйому вантажів до 3 тонн на висоту від 194 мм до 374 мм. Зручне широке підставу гарантує хорошу стійкість під час роботи. Легкий і зручний при переміщенні і зберіганні.
Застосовується при проведенні ремонтних і будівельних робіт, при ліквідації наслідків різних аварій і катастроф, а також цей апарат є незамінним механізмом для автолюбителів.
- Вантажопідйомність: 3000 кг.
- Діаметр головки: 29 мм.
- Розмір: 92 мм x 100 мм.
- Висота підйому: від 194 мм до 374 мм.
- Максимальна довжина різьби: 60 мм.
- Довжина поршня: 120 мм.
- Вага: 3,2 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 194 мм |
| Высота подъема | 374 мм |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 3.2 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 126 ₴

