![Свердло коронка по бетону VOREL : Ø= 65 мм, з направляючою, SDS хвостовик [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568490243_sverdlo-koronka-po.jpg)
Свердло коронка по бетону VOREL : Ø= 65 мм, з направляючою, SDS хвостовик [24]
385 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 03245
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виробник VOREL (Польща)
Матеріал HCS (вуглецева сталь)
Діаметр 65мм, 80мм
Тип хвостовика SDS plus
СВЕРЛО "КОРОНКА" ПО БЕТОНУ З SDS ХВОСТОВИКОМ VOREL
- Матеріал: HCS (вуглецева сталь)
- Ядро свердла з 6 вставками з карбіду високої якості, припаяне до сталевого корпусу
- Підходить для свердління по бетону, силікату, цеглині
Діаметр: 65мм, 80мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Назначение | Универсальное |
| Конструкция | Сборная |
| Покрытие рабочей части | Карбидное порошковое |
| Тип хвостовика | SDS |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип сверления | Сухое |
| Применение коронки/пилы | Кирпич |
| Максимальный диаметр | 65 мм |
| Минимальный диаметр | 65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴

