![Ножиці до живоплоту YATO : Cталеві, прямі, регулятор натиску, L= 550x205 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568490235_nozhitsi-do-zhivoplotu.jpg)
Ножиці до живоплоту YATO : Cталеві, прямі, регулятор натиску, L= 550x205 мм [12]
788 ₴
- В наявності
- Код: YT-8822
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці до живоплоту з регул. н, YT-8822 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Довжина леза | 205 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Стрічка для щеплення | Ні |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

