![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 29 мм, L= 78 мм [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568489439_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 29 мм, L= 78 мм [10/40]
450 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1049
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Квадрат1/2"
-
Робочий профільШестигранник
-
Розмір max29 мм
-
Професійна голівка ударна подовжена YATO-1049
Матеріал CrMo SCM-440, CrV50BV30. Довжина 78 мм Квадрат 1/2".
Міцність, досконалість виконання, ісключительная надійность, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO дозволяють з успіхом використовувати їх у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 29 мм |
| Размер min | 29 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴

