
Оприскувач акумуляторний MAROLEX FX ранцевий : 7л, Li-Ion 3.4 A*h(3,5год) (з композ захистом)
18 820 ₴
- В наявності
- Код: S131.141
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Обпріскувач акумуляторний FX 7 л Marolex S131.141 (Польща)
Акумуляторний ранцевий обприскувач Marolex FX призначений для проведення захисних та корисних робіт водними розчинами інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів і добрив. Також використовується для нанесення органічних препаратів на основі парафінового масла та рослинних препаратів.
Опис S131.141:
- Призначений для захисної обробки овочевих і садових культур, боротьби з шкідниками і бур'янами.
- Панель управління розташована на акумуляторної батареї інформує Вас про роботу пристрою і стан акумулятора.
- Обприскувач оснащений мікропроцесором, який відповідає за безпеку роботи і ефективне використання акумуляторної батареї, економлячи енергію, завдяки чому Ви можете працювати довше.
- Потужний літій-іонний акумулятор гарантує до 3,5 годин безперервної роботи обприскувача зі стандартною форсункою. Ви можете розпорошити більше 200 літрів, тобто майже 30 баків на одному заряді акумулятора.
- Швидке зарядний пристрій обмежує час зарядки до 3 годин.
- Високопродуктивний мембранний насос забезпечує постійне робоче тиск.
- Акумуляторний обприскувач Marolex FX має триступеневу фільтрацію, яка захищає форсунки від небажаних частинок гарантуючи ідеальне розпилення.
- Обприскувач оснащений зручним плечовим ременем з м'якими накладками.
- За допомогою телескопічної штанги 65-115 см, яка знаходиться в стандартній комплектації обприскувача, Ви зможете легко обробити полуницю, малину, аґрус, огірки і помідори не нагинаючись і не маневруючи між грядками.
- Акумуляторний обприскувач Marolex FX ідеально підходить для робіт в садах, городах, в теплицях і розплідниках. При необхідності збільшення висоти обробки, передбачена можливість установки подовжувачів і спеціальних аксесуарів.
Технічні характеристики S131.141
| Виробник | Marolex |
| Робочий об'єм, л | 7 |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 0,38 |
| Штанга, см | 65-115 |
| Шланг, см | 170 |
| Ущільнення | NBR |
| Акумулятор | літій-іонний |
| Ємність акумулятора, mAh | 3400 |
| Тривалості зарядки, год | 3 |
| Тривалість роботи зі стандартною форсункою, год | 3,5 |
| Вага нетто, кг | 3,35 |
| Розміри, см | 17x38x35 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 3.35 кг |
| Об'єм бака | 7 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 820 ₴

