![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 25 мм, L= 78 мм [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568576842_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 25 мм, L= 78 мм [15/60]
357 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1045
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева ударна шестигранна 1/2" YATO виготовлена з хромо-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними сполуками, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
Характеристики
- Тип головки: шестикутна, довга
- Матеріал: Хромомолібденова сталь CrMo SCM440
- Чистота поверхности: фосфатований
- Розмір головки: 25 мм
- Зовнішній діаметр головки: 35 мм
- Розмір тримача інструмента: 1/2" (12,7 мм)
- Зовнішній діаметр тримача: 30 мм
- Загальна довжина: 78 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 25 мм |
| Размер min | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 357 ₴

