
Свердло по дереву YATO : Ø3 x 65/35 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33860
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ СПІРАЛЬНОГО Свердла ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33860
- Використовується для свердління м'якої та твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит
- Виготовлено з суцільного шматка сталі HSS 4241, що робить його міцним і довговічним
- Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла
- Конструкція спіралі дає змогу швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління
ХАРАКТЕРИСТИКИ СПІРАЛЬНОГО Свердла ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33860
- Діаметр — 3 мм
- Робоча довжина — 35 мм
- Загальна довжина — 65 мм
- Хвостовик — шестигранний HEX-1/4" (6.3 мм)
- Матеріал — сталь HSS 4241
- Робочий матеріал — дерево



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Материал | Сталь |
| Основные | |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 65 мм |
| Тип | Сверло |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Длина рабочей части | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴

