
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 11 x 172 мм, HRC 40-45, Cr-V(DW)
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01873
- +380 (73) 606-74-38
Комбінований ріжково-накидний ключ – це невід'ємний інструмент для виконання різних завдань на відкручування, закручування кріплень. Широко використовується у всіх сферах від побутового застосування до професійного завдяки високим експлуатаційним характеристикам. Ключі виготовляють із міцної Cr-V сталі, що гарантує їх зносостійкість та довговічність.
Ріжкова частина ключа дозволяє отримати зручний доступ до кріплення у важкодоступних місцях. Накидна частина збільшує площу прилягання поверхонь і знижує ризик зриву граней гайок та болтів. Також накидна частина може бути розрізною, з храповим механізмом і мати шарнірну ланку для зміни кута для зручності роботи.
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 11 мм |
| Размер min | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 172 мм |
- Цена: 118 ₴

