![Ножиці до живоплоту телескопічні, алюмінієві FLO, леза l= 235 мм, загальна l= 650-860 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568574661_nozhitsi-do-zhivoplotu.jpg)
Ножиці до живоплоту телескопічні, алюмінієві FLO, леза l= 235 мм, загальна l= 650-860 мм [12]
938 ₴
- В наличии
- Код: 99009
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТЕЛЕСКОПІЧНІ САДОВІ НОЖИЦІ FLO 99009 Телескопічні садові ножиці FLO 99009 призначені для сезонного обрізання живоплоту та кущів. Інструмент має невелику вагу та зручне регулювання довжини ручки. Поверхня верхнього леза покрита шаром політетрафторетилену (PTFE), підвищує комфорт роботи. ОСОБЛИВОСТІ ТЕЛЕСКОПІЧНИХ САДОВИХ НОЖИЦЬ FLO 99009 Висока зносостійкість Гострий ріжучий механізм Пластикова гайка дозволяє легко встановлювати ножі відносно один одного Ергономічна рукоятка з алюмінія з міцними накладками з TPR Загальна довжина – 650-860 мм Довжина леза – 235 мм Матеріал леза – сталь (65 Mn) Вага – 1.417 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.417 кг |
| Длина лезвия | 235 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Общая длина | 860 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 938 ₴

