![Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 17 x 244 мм, Cr-V [40/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568571389_klyuch-rizhkovo-nakidnij-kruchenij.jpg)
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° YATO : М= 17 x 244 мм, Cr-V [40/80]
159 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01856
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Комбіновані ключі із високоякісної сталі.
- Ергономічна вигнута форма полегшує роботу та забезпечує високий комфорт, особливо у разі туго затягнутих гвинтів.
- Рукоятка з поворотом на 90° ідеально лягає в руку, передаючи більший тиск на ключ при затягуванні гвинтів із меншим навантаженням на користувача
- Головка нахилена на 15°
- Виготовлений із міцної сталі, полірована поверхня.
- Призначений для використання в промислових цілях та в майстернях
- Розмір – 17 мм
- Довжина – 244 мм

Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 244 мм |
Информация для заказа
- Цена: 159 ₴

