, фото 1](https://images.prom.ua/4568570505_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих VOREL : квадрат 3/4", М22-50 мм з тріщаткою та воротком [14 Од.](DW)
4 129 ₴
- В наличии
- Код: 58140
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір торцеві голівок 3/4 "22-50 мм 14 предметів VOREL 58140 (Польща)
Набір торцевих головок VOREL - це професійний набір інструментів розроблений для того, щоб задовольнити потреби фахівців, які роблять ремонт і обслуговування транспортних засобів, а також для домашніх робіт. Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі. Для зручності набір зібраний у металевий кейс.
Технічні характеристики 58140
| Виробник | STHOR |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість предметів | 14 |
| Комплектація |
|
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
- аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 14 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
Информация для заказа
- Цена: 4 129 ₴

