Ключ торцевий L-подібний 21 мм Yato YT-YT-1641 (Польща)
Технічні характеристики YT-1641
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 21 |
| Довжина, мм | 221 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 21 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 221 мм |
Информация для заказа
- Цена: 531 ₴

![Ключ торцевий YATO : тип "L" М= 21 мм, L= 221 мм [16/6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568529628_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
