![Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 60 мм [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568509377_pila-kiltseva-bi-metal.jpg)
Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 60 мм [25/50]
225 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3329
- +380 (73) 606-74-38
Пила кільцева YATO YT-3329 HSS M3 60 мм
Пила кільцева біметалева YATO YT-3329 HSS M3 60 мм завдяки своїй формі ідеально підійде для створення круглих отворів на різних поверхнях. Виготовлена з якісного стійкого металу — може працювати з чорними та кольоровими металами, сталлю та іншими сплавами, зокрема з неіржавкою товщиною від 1 мм, пластиком і полімерним матеріалами, керамічною плиткою та гіпсокартоне, для дерева та похідних матеріалах тощо.
Біметалева пила YATO здатна витримувати високі навантаження, забезпечить більшу продуктивність, точність і якість, а також підвищену безпеку під час роботи. Допоможе швидко та легко створювати отвори діаметром 60 мм.
Купити пилу кільцеву біметалеву YATO ви можете на сайті нашого інтернет-магазину з доставкою в будь-яке місто України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 60 мм |
| Максимальный диаметр | 60 мм |
| Материал | Биметалл |
| Минимальный диаметр | 60 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Покрытие рабочей части | Алмазное напыление |
| Применение коронки/пилы | Дерево|Плитка|Кафель |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
- Цена: 225 ₴

