![Головка торцева 12-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 20 мм, L= 38 мм [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568568649_golovka-tortseva-12-granna.jpg)
Головка торцева 12-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 20 мм, L= 38 мм [12/120/240]
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1282
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева Yato коротка 38мм/42мм. Застосовується при обслуговуванні різьбових з'єднань у важкодоступних місцях і для елементів, що мають 12-гранний робочий профіль.
Характеристики:
- Діаметр: 8 - 32 мм
- Квадрат: 1/2"
- Довжина: 38 мм / 42мм
- Матеріал: CrV
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Размер max | 20 мм |
| Размер min | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴

