![Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø= 6.5/10 мм,≤ 12Bar, l=15 м. поліуретан.[25], фото 1](https://images.prom.ua/4568567622_shlang-pnevmatichnij-spiralnij.jpg)
Шланг пневматичний спіральний YATO швидкоз'єднуваний: Ø= 6.5/10 мм,≤ 12Bar, l=15 м. поліуретан.[25]
1 379 ₴
- В наявності
- Код: YT-24206
- +380 (73) 606-74-38
YATO-24206 - професійний спіральний пневматичний шланг оснащений муфтами швидкого раз'єму.
Шланг розміром 6,5x10 мм, довжиною 15 метрів, виготовлений з міцного поліуретану. Шланг стійкий до низьких і високих температур, завдяки чому може знайті застосування за межами майстерні. Дизайн економити місце, а встановлені на заводі швидкороз'роз'ємні з'єднання єднання роблять його незамінним інструментом в будь-якій майстерні або виробничому підприємстві.
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали,сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Технічні характеристики YT-24206
| Виробник | YATO |
| Зовнішній діаметр, мм | 10 |
| Внутрішній діаметр, мм | 6.5 |
| Тиск, бар | 12 |
| Розмір быстроразъемного з'єднання | 1/4" |
| Довжина , м | 15 |
| Матеріал | поліуретан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Довжина | 15 м |
| Матеріал виробу | Поліуретан |
| Область застосування виробу | Пневматичний інструмент |
| Тип виробу | Шланг |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Колір | Синій |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Фізичні характеристики | |
| Робочий тиск | 12 бар |
- Ціна: 1 379 ₴

