![Головки YATO для алюмінієвих дисків, з квадр. 1/2", М=17;19;21мм, [12/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568566644_golovki-yato-dlya.jpg)
Головки YATO для алюмінієвих дисків, з квадр. 1/2", М=17;19;21мм, [12/24]
845 ₴
- В наличии
- Код: YT-1056
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір ударних головок для алюмінієвих дисків YATO YT-1056 (Польща)
Особливості YT-1056:
- мають захисний кожух з м'якого пластику, який захищає обід від пошкодження лакофарбового покриття,
- хромоване покриття в 3-х кольорів, що робить його легше розрізняти розміри,
- ультра-тонкі стінки дозволяють послабивши гвинти у вузькі пази алюмінієвих коліс.
Технічні характеристики YT-1056
| Виробник | YATO |
| Опис | набір ударних головок для алюмінієвих дисків |
| Квадрат | 1/2" |
| Матеріал | CrMo |
| Кількість предметів | 3 |
| Розмір, мм | 17,19, 21 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 845 ₴

