![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 23 мм, L= 39 мм [30/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568566641_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1/2", М= 23 мм, L= 39 мм [30/120]
169 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1013
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торцевая голов. удар.6-гранная,
Міцність, досконалість виконання, ісключительная надійность, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO дозволяють з успіхом використовувати їх у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Опис
- Висота: 39 мм.
- Розмір: 23 мм.
- Материал: CrMo.
- Вага: 0,129 кг


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 23 мм |
| Размер min | 23 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 169 ₴

