![Свердло спіральне Левіса по дереву YATO : Ø= 40 мм, L= 240 мм. [10/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568490493_sverdlo-spiralne-levisa.jpg)
Свердло спіральне Левіса по дереву YATO : Ø= 40 мм, L= 240 мм. [10/20]
704 ₴
- В наличии
- Код: YT-3297
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло спіральне Levis для дерева 40х240 мм Yato YT-3297
Свердло Левіса для дерева YATO YT-3297 призначене для просвердлювання отворів у м'якій та твердій деревині, клейовій фанері, ДСП. Виготовлено зі швидкорізальної сталі HCS. За допомогою шестигранного хвостовика свердло надійно закріплюється в патроні дриля. Змійоподібна спіраль забезпечує максимально швидке відведення стружки. Забезпечує тривалий термін експлуатації, швидке, високопродуктивне, якісне свердління, максимальне видалення шламу з отвору.
Особливості:
- Шестигранний хвостовик
- Діаметр — 40 мм
- Робоча довжина — 170 мм
- Загальна довжина — 240 мм
- Матеріал — HCS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 40 мм |
| Длина рабочей части | 170 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 240 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 704 ₴

