![Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 30 мм, L= 42 мм [6/60/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568499656_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 30 мм, L= 42 мм [6/60/120]
188 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1480
- +380 (73) 606-74-38
Головка торцевая Spline 1/2" YATO изготовлена из хром-ванадиевой стали.
Выдерживает предельные нагрузки при работе с крепежными соединениями; имеет увеличенную площадь контакта. Специальная форма и точность размеров не дает крепежу заклинивать при работе.
Отвечает всем действующим стандартам ISO и DIN.
Тип: біта в головці
Матеріал: хромо-ванадієва сталь
Квадрат: 1/2"
Діаметр: 30 мм
Довжина головки: 42 мм
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу. Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 30 мм |
| Размер min | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 188 ₴

