![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568558157_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1]
366 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 78811
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GRD
Розміри 312х167х130 мм
матеріал ПВХ
Вміст набору ящик для інструментів, лоток з тримачами для біт, відділення, що замикається x2
Розмір 12" (30,0 см)
Бічна ручка ТАК
Ящик для інструментів 12" з висувним піддоном з тримачем для біт і додатковими органайзерами для зберігання дрібниць. Виготовлений із пластику. Міцна застібка запобігає небажаному відкриттю під час перенесення. Ящик має спеціально профільовані бічні ручки для зручності перенесення. Використовується для зручне транспортування різноманітних предметів, наприклад, інструментів, рибальських приналежностей тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений/карманов | 12 |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 312 мм |
| Ширина | 167 мм |
Информация для заказа
- Цена: 366 ₴

![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 2](https://images.prom.ua/4568558158_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 3](https://images.prom.ua/4568558159_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 4](https://images.prom.ua/4568558160_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 5](https://images.prom.ua/4568558161_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
