
Шланг ПХВ до пропан-бутану оранж. з роб. тиск. 1 МПа, Ø=10 мм, t=2,6 мм, l= 50 м
3 331 ₴
- В наличии
- Код: 79V404
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ до пропан - бутану Ø = 10 мм/50 м (79V404) Polix P343EE00105040P (Польща)
Шланг, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату та інших компонентів, додатково укріплений текстильної оболонкою. Призначений для подачі пропан-бутану в газовій фазі при робочому тиску від 1,0 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -40 до +70°С.
Область застосування: Транспортування газів, промисловість.
Особливості P343EE00105040P:
- Стійкість до внутрішнього тиску.
- Хороша еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P343EE00105040P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 10 |
| Товщина шланга, мм | 2.6 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 1 |
| Діапазон температур | -40 – +70°C. |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 50 мм |
| Армированный шланг | Да |
| Область применения изделия | Промышленность |
| Диаметр | 10 мм |
| Цвет | Красный |
| Рабочая среда | Газ, Газообразная среда |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. C |
- Цена: 3 331 ₴

