![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 56 мм [8/32], фото 1](https://images.prom.ua/4568556154_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 56 мм [8/32]
526 ₴
- В наличии
- Код: YT-1084
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вид: Торцева головка. Тип: Ударний. Посадковий квадрат, дюйм: 3/4. Розмір головки, мм: 34. Довжина, мм: 56. Кількість, шт: 1. Артикул виробника: YT-1084. Виготовлена із хром-молібденової сталі, захист від корозії
Головка торцева ударна шестигранна 3/4" YATO виготовлена з хромо-молібденової сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними сполуками, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
Характеристики
- Тип головки: шестикутна, коротка
- Матеріал: Хромомолібденова сталь CrMo SCM440
- Чистота поверхности: фосфатований
- Розмір головки: 34 мм
- Зовнішній діаметр головки: 50 мм
- Розмір тримача інструмента: 3/4" (19 мм)
- Зовнішній діаметр тримача: 44 мм
- Загальна довжина: 56 мм
-

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 34 мм |
| Размер min | 34 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 526 ₴

