![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 24 мм, L= 50 мм [16/64], фото 1](https://images.prom.ua/4568556150_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 24 мм, L= 50 мм [16/64]
385 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1074
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Квадрат3/4"
-
Робочий профільШестигранник
-
Розмір max24 мм
-
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴

