![Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M7, L= 55 мм [40/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568556144_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 HEX M7, L= 55 мм [40/240]
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04383
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип: HEX
Квадрат: 1/2"
Розмір: 7 мм
Довжина: 55 мм
Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу. Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 7 мм |
| Размер min | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴

