![Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 13.0 мм, l= 151/101 мм [50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568555196_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 13.0 мм, l= 151/101 мм [50/100]
429 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44668
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу YATO YT-44668 виготовлено з високоякісної швидкоріжучої сталі HSS. Призначено для професійного, промислового використання – свердління нержавіючої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі.
ОСОБЛИВОСТІ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44668
- Свердлить в кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану
- "Split-point" дозволяє свердлити без попереднього кернування
- Швидко розсіює тепло при бурінні в твердих сортах сталі
- Кут нахилу 135°
- Шліфована поверхня і кромки свердла
ХАРАКТЕРИСТИКИ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ З ТИТАНОВИМ ПОКРИТТЯМ YATO YT-44668
- Діаметр - 13 мм
- Загальна довжина - 151 мм
- Робоча довжина - 101 мм
- Хвостовик - циліндричний
- Матеріал - швидкоріжуча сталь HSS з титановим покриттям TiN

Компанія YATO більше 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 ознаменувався відкриттям преміум сегмента серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO – один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а ручний інструмент європейського рівня, що вже заслужив довіру за якість і помірну ціну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 13 мм |
| Длина рабочей части | 101 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 151 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 429 ₴

